Logo Royal-Jetmenu
Wynajem samolotów
Czarter samolotów
Samoloty odrzutowe
Chartery dla VIPów
Empty legs
Loty dla VIPów
Taksówki powietrzne Air-Taxi
Loty biznesowe
Prywatny samolot
Loty samolotem dla VIPów
Loty samolotem typu VIP

Empty legs

111111

Empty Legs ? sprawdź połączenia

Niekiedy zdarzają się sytuacje, w których nasz samolot wykonuje przelot tylko z załogą lub powraca po wykonanej operacji lotniczej ?pusty?, po dostarczeniu naszych Gości na docelowe miejsce podróży. Empty Legs, nazywane potocznie pustymi lotami, to doskonała okazja na wpasowanie się naszego przelotu w Twój harmonogram podróży. Być może szykuje się Państwu nieoczekiwana podróż biznesowa, bądź nastąpiły zmiany planów? Poniżej, na bieżąco zamieszczamy informację o najbliższym locie ?Empty Legos? z dostępną ilością miejsc pasażerskich oraz kierunkiem podróży. Być może ten lot jest właśnie idealny dla Ciebie!

Dostępne połączenia

Usługa Aero-Taxi pozwala Państwu na podróż wybranym typem statku powietrznego dostępnego w naszej flocie oraz umożliwia lądowanie na każdym lotnisku komunikacyjnym (w Polsce oraz Europie południowo-zachodniej) jak również na lądowiskach aeroklubów. Nasza oferta jest tym bardziej atrakcyjna, ponieważ wykonujemy stałe, nieregularne przeloty z każdego lotniska, według życzenia Klienta.

dfggh

Porty Bazowe

  • Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach
  • Port Lotniczy Jasionka
  • Lotnisko Mielec

Jak przejść kontrolę bezpieczeństwa Zasady wnoszenia płynów na pokład samolotu Sprawdź czy nie masz przedmiotów zabronionych Wykaz przedmiotów zabronionych Informacje dla inwalidów