Logo Royal-Jetmenu
Wynajem samolotów
Czarter samolotów
Samoloty odrzutowe
Chartery dla VIPów
Empty legs
Loty dla VIPów
Taksówki powietrzne Air-Taxi
Loty biznesowe
Prywatny samolot
Loty samolotem dla VIPów
Loty samolotem typu VIP

Taksówki powietrzne Air-Taxi

Czas w biznesie jest kluczem do sukcesu


Bez-nazwy-3

Dbamy o twój czas.

Aero-Taxi Biznes to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią czas i pragną własne życie uczynić wygodniejszym. To Ty decydujesz o własnym czasie a dzięki nam możesz go zagospodarować na naprawdę ważne rzeczy, skracając okres przygotowań i samej podróży do minimum. Wzywając naszą Taksówkę Powietrzną mają Państwo gwarancję czasowości i profesjonalizmu w wykonywaniu usług przewozowych. Zapewnimy Państwu transport lotniczy w każde miejsce, w najlepszych standardach biznesowych przy szybkim, bezpiecznym i komfortowym podróżowaniu. Pragniesz udać się na ważne spotkanie biznesowe lub wybrać się na wczasy nad morze lub w góry? Nic prostszego! Dzięki nam dotrzesz na miejsce szybko, bezpiecznie i komfortowo!

Loty biznesowe dla VIPów

Wsparcie VIP-BIZNES ? Ty jesteś dla nas najważniejszy

Nasze usługi są tym bardziej wyjątkowe, iż nie skupiamy się na samym przetransportowaniu pasażerów do punktów docelowych ale czuwamy nad kompleksową obsługą Klientów związaną z całym procesem przygotowania lotu.

Począwszy od przygotowania rzetelnej i spełniającej oczekiwania oferty, po pełne i profesjonalne wsparcie na każdym etapie: pomoc w transporcie naziemnym, na lotnisku, w trakcie lotu, przy wszystkich wymaganych formalnościach.

123 - Kopia
2345 - Kopia

BEZPIECZEŃSTWO LOTU ? Gwarantem naszego sukcesu

Jako firma lotnicza z wieloletnim doświadczeniem, możemy pochwalić się także doskonale wyszkolonym zespołem pilotów, posiadających licencje zawodowe z uprawnieniami do wykonywania lotów według wskazań przyrządów na samolotach wielosilnikowych, posługujących się angielską frazeologią lotniczą.

Oznacza to, iż jesteśmy w stanie zagwarantować gotowość operacyjną do zadań zarówno wewnątrz, jak i poza granicami naszego kraju, przede wszystkim po to aby zapewnić Państwu maksymalny poziom bezpieczeństwa i komfortu zarówno na lądzie jak i w powietrzu. Nasz profesjonalnie wyspecjalizowany zespół pilotów realizuje usługi zgodnie ze wszystkimi standardami wyznaczonymi przez służby lotnicze i przepisy prawne a nad legalnością operacji czuwa zatwierdzony Certyfikat AOC oraz Koncesja na wykonywanie przewozów.

KOMFORT ? Aero-taxi w zasięgu twoich potrzeb

Do Państwa dyspozycji oddajemy:

  • Samoloty wyposażone w wygodne fotele i ekskluzywne wnętrze,
  • Aktualną prasę i czasopisma umilające czas podczas podroży,
  • Profesjonalną, wysoce wykwalifikowaną załogę, wg procedur przewoźników lotniczych.

Czy wiesz że:

  • Latając z nami, jako certyfikowanymi przewoźnikami, gwarantujemy sprzęt obsługiwany wg najwyższych standardów lotniczych.
  • Możemy wykonywać stałe, nieregularne loty na indywidualne życzenie Klienta.
  • Z nami zaoszczędzisz czas na długie i męczące odprawy.
  • To Państwo decydują o dacie i godzinie lotu.
Bez-nazwy-3ff
12

O firmie

Firma Royal-Star istnieje na rynku od 1995 i jest jedną z większych firm w branży chłodniczej i instalacyjnej. Lotnictwo jest od wielu lat pasją dyrekcji firmy Royal-Star, dlatego też zdecydowaliśmy się zaistnieć na rynku lotniczym jako Zatwierdzona Organizacja Szkolenia. Pod koniec roku 2003 rozpoczęliśmy proces certyfikacji Ośrodka Szkolenia Lotniczego Royal-Star AERO. W tym celu zatrudniliśmy doświadczoną kadrę instruktorów samolotowych, dla których lotnictwo jest życiową pasją. Nasza Organizacja pomogła wielu osobą w zrealizowaniu marzeń, a tym samym wyszkoliła już ok. 2 tyś pilotów. 2009 roku został wydzielony nowy podmiot Royal-star sp. z o.o. zajmujący się miedzy innymi transportem lotniczym oraz CAMO zarządzaniem ciągłą zdatnością do lotu statków powietrznych. W 2013 roku, wieloletnia i ciężka praca naszego zespołu zaowocowała uzyskaniem Certyfikatu Przewoźnika Lotniczego (AOC) oraz koncesji na wykonywanie przewozu lotniczego. Zostaliśmy tym samym jedyną firmą w naszym rejonie, mogącą oferować usługi transportowe uprawniające do: wykonywania nieregularnych lotów biznesowych w usłudze Aero-Taxi, przewozu towarów od oraz do wykonywania lotów charterowych. Mając na uwadze ciągły rozwój firmy i nasze zamiłowanie do podejmowania nowych wyzwań, chcielibyśmy zachęcić do korzystania z naszych usług. Dużą uwagę kładziemy na możliwość wykonywania operacji lotniczych, dzięki którym bezustannie podnosimy poziom szkoleń lotniczych oraz bezpieczeństwo w naszej działalności, zarówno na etapie szkolenia jak i przewozu lotniczego Aero-Taxi.

Jak przejść kontrolę bezpieczeństwa Zasady wnoszenia płynów na pokład samolotu Sprawdź czy nie masz przedmiotów zabronionych Wykaz przedmiotów zabronionych Informacje dla inwalidów